Atelier Nika Bruc

Blog

Z nową energią na wiosnę

Z nową energią na wiosnę. To odpowiednia myśl do przedstawienia Wam naszej ostatniej sesji.

21 marzec to dziś. Tak. To dziś pierwszy dzień wiosny!

Wiosna niesie ze sobą powiew ciepłego powietrza, więcej ruchu, czasu spędzonego na zewnątrz. To dobry moment by obudzić się z zimowego snu, złapać głęboki oddech, wziąć się za siebie i wrócić do formy. Dla mnie to okazja by przy pierwszym promyku słońca wyciągnąć rower, rolki i ruszyć na łono natury ale nie tylko. Ci którzy przespali ostatnie miesiące mają okazję by zdążyć z formą przed latem i skosztować teraz odrobiny sportu. Szczypta motywacji w postaci myśli o letnich plażach? Na pewno nie zaszkodzi ;)

Motywacja to jedno, wiedza to drugie. Tu pojawia się nasza bohaterka. Karolina dobrze wie jak pomóc zdążyć z formą przed pierwszymi upałami. Trenerka personalna, która jak sama o sobie mówi pomaga innym osiągnąć to na co sami nie mają odwagi oraz wystarczającej motywacji. Dobrze mieć takiego przewodnika przy sobie.

Na spotkaniach z Karoliną można zasięgnąć porad sportowych, poznać swój indywidualny plan ćwiczeń ale także dowiedzieć się jak zdrowo się odżywiać i jaka dieta będzie tą odpowiednią. Spragnieni wiedzy będą mogli również poczytać wiele ciekawostek na blogu ztrenerem-karolina.blog.pl .  Bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch!

Z tą myślą zaczęłyśmy tydzień sportową sesją.

W poniedziałkowy poranek, z nową energią spotkałyśmy się w miejscu gdzie ludzi pełnych pasji i samozaparcia nie brakuje. CF Kraków www.cfkrakow.com  przy ulicy Ludowej, to tam odbyły się nasze zdjęcia.

Karolina, ja i moja niezastąpiona asystenta Ness jak zawsze z dużym zaangażowaniem ale także luzem i humorem podeszłyśmy do pracy ;)

Na zdjęciach pojawiła się bluza naszych lokalnych dziewczyn tworzących markę Wake Up & Squat GymWear wakeupandsquat.com . Ich odzież sprawia, że podczas treningu czujesz się nie tylko komfortowo ale i pięknie. Także dbając o każdy szczegół: poprawność wykonywanych ćwiczeń, światło, kadr ale i odpowiedni wygląd powstało sporo ciekawych zdjęć.

Sami zobaczcie. Aż chce się wstać i ćwiczyć! 

 

Za aparatem: Ja ;) www.fb.com/NikaBrucPhotography/ 

Nieoceniona asysta: Agnieszka Piaskowska

Trenerka personalna i modelka na sesji: Karolina Piątek ztrenerem-karolina.blog.pl/ 

O makijaż i wygląd zadbałam osobiście. www.fb.com/NikaBrucMakeUp/ 

Lokalizacja: CF Kraków ul. Ludowa www.fb.com/CFKrakow/ 

Ważny element - bluza Wake Up & Squat GymWear ;p  www.fb.com/WakeUpAndSquat

 

Zapraszam Was do zdrowego trybu życia, odpowiedniej diety, sportu zarówno na świeżym powietrzu jak i w tak świetnych miejscach w jakich odbyła się sesja,  do dbania zarówno o swoje ciało i ducha. 

Powiew wiosennego powietrza. Poczujcie, leci też do Was ;)

 

N.

Tagi